Про компанію

Інформаційно-консалтингова компанія ЛІГАСОФТ є регіональним партнером компанії ЛIГА:ЗАКОН. Ми здійснюємо продаж, встановлення, всебічну підтримку інформаційно-аналітичних систем ЛIГА:ЗАКОН. Проводимо безкоштовні навчання всіх користувачів, а також консультуємо щодо вирішення бухгалтерських та юридичних питань за допомогою систем ЛIГА:ЗАКОН. 

Місія компанії:

Просування продуктів компанії ЛІГА:ЗАКОН. Забезпечення ділової аудиторії інформаційно-аналітичної та правової підтримки на основі сучасних інформаційних технологій компанії ЛІГА:ЗАКОН.  

Ключові компоненти нашої роботи:

- Ключові компоненти нашої роботи: ми допоможемо Вам швидко вирішити будь-яке питання з інформаційно-аналітичними системами ЛIГА:ЗАКОН, адже головне у бізнесі – це час;

- високий професіоналізм та багатий досвід наших співробітників у супроводі систем ЛIГА:ЗАКОН, персональний підхід до кожного клієнта;

- цілеспрямованість: ми спеціалізуємося виключно на підтримці систем ЛIГА:ЗАКОН. У нас немає інших напрямків, і це дозволяє максимально ефективно виконувати завдання підтримки наших абонентів. 

Переваги роботи з компанією ЛІГАСОФТ:

- гаряча лінія консультацій;

- безкоштовне професійне навчання;

- безкоштовні виїзди ІТ-фахівців;

- знижки до 50% на участь у бухгалтерських семінарах. 

Нам довіряють:

partner1 partners svitanok.png  rost.gif  Logo D zorya.gif