Kirsh

Kіpш Олeкcандр Віктoрович

Гуру законної оптимізації податків, Шеф-редактор і основоположник журналу «БУХГАЛТЕР», член Рада підприємців при КМ УКРАЇНИ, Заслужений економіст України, К.Н. «Підлоги і життя», «Про податки від Кірша» та ін.

 
chaliy

Чалий Іван Григорович

Відомий консультант з питань МСФЗ, US GAAP та українських стандартів обліку (м.Харків), автор численних публікацій у професійній пресі (журнал «Бухгалтер», система ЛІГА:ЗАКОН, Вісник МСФЗ, газета «Бухгалтерія», «Бізнес», «Податки та бухгалтерський облік», «Будівельна бухгалтерія»).

Blotner Блотнер Владимир Григорьевич
(партнер АФ «Контракты-Аудит», аудитор, член Союза аудиторов Украины, специалист по вопросам контроля и ревизий хозяйственных субъектов, председатель Клуба бухгалтеров г.Киев)
temofeeva Тимофеєва Людмила Ярославівна
(головний спеціаліст АФ «Контракти-Аудит», податковий консультант, аудитор, автор численних статей з питань оподаткування та бухгалтерського обліку, спеціаліст з питань оподаткування прибутку)
moiseenko Мойсеєнко Тетяна
Спеціаліст з трудового права, податковий консультант, автор численних статей з питань оплати праці та трудового права, постійний автор електронного бухгалтерського тижневика «Бухгалтер & Закон» системи ЛІГА: ЗАКОН, тижневика «Дебет-Кредіт»
Bondareva big

Бондарева Олена Викторівна

Відомий консультант з оподаткування та бухгалтерського обліку, бухгалтер-експерт (газета «БУХГАЛТЕРІЯ»), автор численних статей та публікацій з оподаткування (прибуток, ПДВ, ПДФО, ЗЕД та ін.)

papyrina2

Папиріна Ольга Григорівна

Редактор газети «Бухгалтерія», автор численних публікацій у періодичних бухгалтерських виданнях та книгах, сертифікований бухгалтер-практик (CAP). 

sicheslavsky

Січеславський Ігор Анатолійович

Адвокат, директор ТОВ «ЮРИДИЧНЕ БЮРО СИЧЕСЛАВСЬКОГО». Досвід роботи у сфері права з 1997 року (понад 16 років), з них понад 3,5 роки – начальник юридичного відділу найбільшого дистриб'ютора лікарських засобів в Україні. Автор низки статей та публікацій у бухгалтерській та юридичній пресі. 

sushalskaya tatyana

Тетяна Євгенівна Сушальська

Відомий консультант з питань оподаткування, редактор газети «Бухгалтерія», автор численних статей зі спеціалізації, найкращий спеціаліст з питань РРО та касової дисципліни.

zaiceva

Зайцева Оксана Юріївна

Відомий консультант з питань трудового законодавства, практикуючий аудитор зі стажем понад 12 років, директор та партнер міжнародної Аудиторської фірми «ДОНОВЕЙ АУДИТ», автор статей, лектор та спеціаліст у сфері оподаткування та бухгалтерського обліку.