Протидія рейдерству в агросекторі

 

ChEREPAHAVITALIYЧЕРЕПАХА ВІТАЛІЙ - Відомий правник, президент Реєстраційної палати України, керівник офісу Міжфракційного депутатського об’єднання Верховної ради України «Антирейдерська коаліція». 15 років успішного досвіду в прикладній юриспруденції.

 

ПРОГРАМА ПРАКТИКУМУ

17.00-17.45 | Блок 1.1. Земельна ділянка як об’єкт цивільних прав може зникнути на підставі судового рішення внаслідок визнання незаконною такої державної реєстрації (навіть з одночасним припиненням таким рішенням усіх речових прав, їх обтяжень, зареєстрованих щодо такої земельної ділянки), і навіть якщо просто забути зареєструвати протягом року. Пам’ятайте!

2. За рахунок коштів Державного бюджету України здійснюється розробка технічної документації із землеустрою щодо земельних ділянок усіх форм власності, сформованих до 2004 року, а також земельних ділянок усіх форм власності, речові права на які (документи, що посвідчують права на них) зареєстровано до 1 січня 2013 року, але відомості про які не внесені до Державного земельного кадастру. Як не прогавити акцію!

3. Дата закінчення дії договору оренди обчислюється від дати його укладення. Право оренди земельної ділянки виникає з моменту державної реєстрації такого права. Компромісно!

 

17.45-18.30 | Блок 2.1. Державний земельний кадастр та Державний реєстр речових прав на нерухоме майно онлайн та диджітал, майже як цей практикум.

2. Поновити договір оренди землі чи переукласти – от в чому питання.

3. Переважне право – з чим його їдять.

4. Державна реєстрація прав на земельну ділянку проводиться виключно за наявності у Державному земельному кадастрі відомостей. Все по порядку чи за порядком, коротше – порядок має бути.

5. Насамкінець. Що ж доручено Кабінету Міністрів України на виконання цього закону. Копати звідси і до 1 січня 2022 року.

    Питання і безкоштовні відповіді ;)

 

Програма практикуму

 

2019WebinarEventPhotoПрактикум відбудеться: 14 травня 2020 року з 18.00 по 18.30

Місце проведення: ONLINE

 

Вартість участі в практикумі (online) - 450грн.
sale new

- 5% для 2-х і більше учасників.

 - 10% - для діючих абонентів ЛІГА:ЗАКОН. 

  Зареєструватись

 

Реєструйтесь онлайн або за телефоном:

tel3 (050) 405-71-17

 

LIGA-ZAKON-PARTNER

Організатор: ТОВ "ЛІГА ЗАКОН"
Запрошує: ПП "ЛІГАСОФТ"
www.ligasoft.com.ua  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.