
ГАЛИНА МОРОЗОВСЬКА - більше 10 років професійного досвіду, з них 7 років бухгалтером-експертом в газеті «Все про бухгалтерський облік», більше 3 років керівником напряму «Податок на прибуток і ПДВ» сервісу «Інтерактивна бухгалтерія » провідний експерт компанії «Smile бухгалтерія»; автор понад 1000 публікацій з податку на прибуток, бухгалтерського обліку, зовнішньоекономічної діяльності, ПДВ в бухгалтерських виданнях та сервісах: «Все про бухгалтерський облік», «Аудитор України», «Інтерактивна бухгалтерія», «Головбух», «Taxlink».
ПРОГРАМА ВЕБІНАРУ
1. Хто, коли та як звітує з податку на прибуток. Нова форма декларації: із якого періоду використовуємо. Роз’яснення контролерів.
- Особливості подання новоствореними підприємствами.
- Чи можна не подавати порожню декларацію? Відповідальність за неподання.
- Строк сплати та відповідальність за несплату. Нові штрафи за заниження податку на прибуток і несвоєчасну сплату.
2. Фінансова звітність як додаток до декларації. Що буде занеподання фінзвітності?
- Ризики подання «не за своєю» формою.
- Чи може неподання фінзвітності разом із декларацією з податку наприбуток стати причиною блокування реєстрації податкових накладних із ПДВ?
- Особливості «повторного» подання для середніх і великих підприємств, які зобов’язані оприлюднювати фінзвітність заудиторським висновком.
3. Відмова від різниць із податку на прибуток – як це зробити правильно. Доходний критерій 40 млн грн. замість 20 млн грн.: читреба оформляти новий наказ у зв’язку зі зміною критерію. Які різниці діють навіть для тих, хто відмовився від різниць?
4. Правила заповнення декларації - рядок за рядком:
· Які дані переносимо в рядок 01 та 02 декларації з фінзвітності?
· Різниці. Додаток РІ. Які різниці суто річні? Приклади розрахунку різниць.
- Перенесення збитку минулого року як різниці.
- Амортизаційна різниця. Особливі правила для МНМА. Прискорена амортизація, призупинення амортизації, виробничий метод амортизації. Різниця за продажем і ліквідацією основних засобів.
- Різниця за штрафами, пенями, неустойками. За податковими штрафами збільшується бухфінрезультат до оподаткування. Чи слідна штрафи за самовиправлення помилок збільшувати фінрезультат до оподаткування?
- Різниця за безповоротною фіндопомогою, подарунками.
- Різниця за безнадійною дебіторською заборгованістю.
- Різниця за резервами.
- Різниця за роялті.
- Різниця за придбаннями в неприбуткових організацій.
- 30%-ва різниця за придбаннями в неприбуткових організацій, «особливих» нерезидентів.
- Перше застосування 30%-ої різниці за продажем «особливим» нерезидентам.
- Різниця за списанням податкового боргу.
· Додаток АВ. Чи слід відображати дивіденди, виплачені фізособам, у додатку АВ?
· Додаток ЗП: зменшення податку на прибуток.
· Додаток ПН. Податок на репатріацію. Чи мають подавати додаток ПН платники єдиного податку, неприбуткові організації, якщо вних були виплати доходів нерезидентам-юрособам? Відповідальність за невідображення в декларації сплаченого податку на доходи нерезидентів.
· Додаток ПП: звіт про пільги. Якщо за три квартали пільга була, а за рік – немає, чи подавати додаток ПП? Як правильно відобразити в пільгах від’ємне значення об’єкта оподаткування минулого року, яке переносимо у поточний як різницю?
5. Типові помилки при заповненні декларації з податку на прибуток: роз’яснення контролерів.
6. Основні зміни з податку на прибуток, які діють з 2021 року.
7. Відповіді на індивідуальні питання учасників. Поради експерта.
Для отримання ексклюзивної персональної консультації спікера рекомендуємо направити питання завчасно за 3 дні до вебінару на емейл: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Вебінар відбудеться:
12 лютого 2021 року з 14.00 по 16.00
Місце проведення: ONLINE
Що отримає кожен учасник вебінару:
персональний посилання з доступом до вебінару
відповідь від спікера на власне запитання
електронний конспект від спікера з додатковими матеріалами
повний відеозапис вебінару
Ми знаємо, що деякі учасники вперше бажають прийняти участь в онлайн-вебінарі і підготували найпопулярніші запитання до нас. Ви запитували - ми відповідаємо!
Як зареєструватись?
Легко - у три кроки:
1) заповнити форму на сайті або зареєструватися за тел: 050 4057117
2) отримати рахунок на емейл і оплатити!
3) в день вебінару отримати лист з доступом (За 30 хвилин до початку заходу. Доступ в 1 клік!)
Якщо я не зможу бути на компьютером у назначений час вебінару, що робити?
Не хвилюйтесь, Вам буде надісланий запис вебінару!
Як гарантовано отримати відповідь на своє питання від спікера?
Ви можете задати його під час вебінару у чаті, або для 100% впевненості відправити його нам за 3 дні до вебінару на електронну скриньку: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Всі надіслані запитання ми передаємо спікерам завчасно, щоб іх включили до вебінару.
В мене вдома старий компьютер, чи можна переглянути з телефона?
Так, Ви можете перейти за посиланням з телефона та відкрити трансляцію вебінару. При бажанні наш спеціаліст Вам відправить посилання по СМС або у Вайбер. Для перегляду достатньо мобільного інтернету.
Якщо я забуду про вебінар - Ви нагадаєте?
Так, звісно! За 1 день до вебінару Ваш персональний менеджер відправить нагадування електронним листом. В день вебінару з ранку нагадає телефонним дзвінком та впевниться що Ви отримали листа з доступом.
Чи потрібно встановлювати якесь програмне забезпечення для перегляду вебінару?
Ні, потрібен тільки Інтернет! Вебінар відкриваєтся в 1 клік на посилання, що буде відправлено до початку на Вашу пошту (або СМС чи Вайбер - за бажанням).
www.ligasoft.com.ua | Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.