Відповіді на запитання, що часто ставляться

  • Для кого призначені системи ЛІГА:ЗАКОН?

Системи ЛІГА:ЗАКОН призначені для керівників, юристів, бухгалтерів, консультантів, аудиторів, співробітників кадрових служб, приватних підприємців – ключових фахівців компаній, професійна діяльність яких пов'язана з правовою та навколоправовою інформацією.

  • Чи є можливість безкоштовно попрацювати з продуктом?

Ми надаємо можливість безкоштовно отримати у нас повноцінний робочий продукт з регулярними оновленнями на тестову експлуатацію на обмежений період. Це зроблено для того, щоб можна було ознайомитися з якістю та можливостями систем ЛІГА:ЗАКОН та ухвалити усвідомлене, зважене рішення про підключення.

  • Чи існують економ-пропозиції?

У лінійці продуктів ЛІГА:ЗАКОН є пропозиції для різних споживачів. Наприклад, для бізнесу – система Бухгалтер ОПТИМА. По заповненню дана система містить основну бухгалтерську інформацію, але в базової комплектації вона перевершує всі конкуруючі продукти. Підключивши цю систему, Ви можете будь-якої миті безкоштовно перейти на більший пакет.

  • Чи можна віднести витрати на придбання та абонплату ЛІГА:ЗАКОН до валових витрат?

Можна. У системах ЛІГА:ЗАКОН є навіть консультації та спеціальне роз'яснення ДПАУ щодо цього.

  • Чи можна в суді посилатися на норми документів, розміщених у системах ЛІГА:ЗАКОН?

Так, звичайно, можна при захисті своїх інтересів у суді користуватися копіями документів із системи ЛІГА:ЗАКОН. Інша річ, що далеко не завжди обов'язково мати їх із собою, тому що всі суди України користуються нашою системою, а отже, при ухваленні рішень керуються документами, представленими в ній. З практики можна сказати, що деякі суди наполягають, щоб сторони свої позиції підтверджували копіями еталонних документів із Єдиного державного реєстру нормативних актів. У такому разі, будь ласка, звертайтесь: ми можемо надати і такі копії, оскільки компанія «ЛІГА ЗАКОН» є Технічним адміністратором цього Реєстру у рамках ведення спільного проекту з Міністерством юстиції України. 

  • У нас мережева версія системи ЛІГА:ЗАКОН на 4 робочі місця. На скільки комп'ютерів ми можемо встановити клієнтські місця?

Мережева версія на 4 робочі місця - це мережна версія на 4 одночасно працюючих користувача. Це означає, що Ви можете встановити клієнтські місця на необмежену кількість комп'ютерів, але працювати з системою ЛІГА:ЗАКОН одночасно зможуть лише 4 користувача.

  • Що є навчальні семінари компанії «ЛІГАСОФТ»?

Це можливість безкоштовно отримати кваліфіковану допомогу від фахівців компанії «ЛІГАСОФТ» по роботі з системами, опанувати ефективні прийоми пошуку потрібної інформації в системах, дізнатися про нововведення та корисні можливості сервісів для аналітичної роботи з документами, отримати консультацію з індивідуальних питань.